سهم دارای صف فروش تعلیق شد و ۳ مالک عمده "فنوال" تغییر کرد

سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی که طی روزهای گذشته شاهد صف فروش بود،بعد از فرصت دو ماهه مشمول تعلیق شد و نورد آلومینیوم‌ هم از معامله بلوک ۳۰.۲۸ درصدی و تغییر ۳ سهامدار عمده خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی که با سرمایه بیش از 24.7 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد و طی روزهای گذشته با صف فروش و عدم انجان معامله روبرو بود، مشمول تعلیق شد.

این تصمیم توسط بورس تهران اتخاذ شده و ناشی از عدم رعایت ستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات طی فرصت دوماهه ( از 6 اسفند سال گذشته) بود

در ترکیب سهامداری "وملی"، صندوق بازنشستگی کشوری با بیش از 87 درصد ، مالک اصلی است.

براساس این گزارش، همچنین نورد آلومینیوم‌ از انجام معامله بیش از 205 میلیون و 409 هزار سهم معادل 30.28 درصد خبر داد که به ارزش بیش از 33.2 تومان انجام شده است.

در این رویداد سهامداران عمده "فنوال" تغییر کرده و طی آن در برابر خروج 20 و 6 درصدی شرکت بالمین کامرزو سرمایه گذاری آرین قشم به همراه 4 درصدی شخص حقیقی ، دو شرکت مدبر تجارت آریا و آلومینیوم تابنده مالک 10 و 16 درصدی و یک شخص حقیقی سهامدار 4 درصدی این شرکت با سرمایه 67.8 درصدی شدند.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com