شرکت های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به دنبال استارتاپ های ایرانی هستند

شرکت های اروپایی و حاشیه خلیج فارس به دنبال استارتاپ های ایرانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از ایرنا امیر هامونی، با اشاره به حمایت بازار سرمایه از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان داخلی، اظهار داشت: بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حمایت از استارتاپ ها رقابت وجود دارد.

مدیرعامل فرابورس افزود: سرمایه گذاران داخلی، باید حمایت جدی تری از استارتاپ های داخلی داشته باشند زیرا در صورت فقدان حمایت داخلی، شرکت های خارجی به راحتی اقدام به جذب آنها می کنند.

هامونی به توجه ویژه خارجی ها به کسب و کارهای نوین ایرانی اشاره کرد و ادامه داد: در برخی موارد، سرمایه گذاران خارجی اقدام به جذب استارتاپ های ایرانی کرده اند به طوری که گروه کاری مربوطه را به طور کامل به خارج از کشور انتقال داده اند.

وی گفت: سرمایه گذاران کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس از جمله مهمترین سرمایه گذارانی هستند که استارتاپ های ایرانی را جذب کرده اند.

مدیرعامل فرابورس درباره حمایت از کالا و ایده های ایرانی، گفت: از برنامه هایی که برای حمایت از شرکت های نوپا و ایده های جدید ارایه شده، برگزاری جشنواره فین استارز 2018 با هدف معرفی استارتاپ ها و برقراری ارتباط میان آنها و سرمایه گذاران است.

هامونی با بیان اینکه این همایش با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار می شود، افزود: در ایام برگزاری فین استارز 2018 (27 تا 30 فروردین) 140 میلیارد ریال توسط شرکت های داخلی در بخش استارتاپ ها سرمایه گذاری شده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com