برنامه افزایس سرمایه ۶۸ و ۴۰ درصدی دو شرکت

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،دو شرکت بورسی و فرابورسی آلومتک و فولاد آلیاژی ایران برنامه افزایش سرمایه 68 و 40 درصدی را اعلام کردند.

براین اساس،شرکت آلومتک درنظر دارد با افزایش سرمایه 68 درصدی،30.5 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید.تامین مالی "فالوم" 44.5 میلیارد تومانی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی با 2 هدف خروج از مشمولیت ماده 141 قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی جهت استفاده از توان تولیدی و خدماتی اعمال می شود.

بنابراین گزارش،شرکت سرمایه گذاری ملی ایران با 34.2 درصد سهم،در ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی که در بازار پایه ب درج شده،حضور دارد.

همچنین،شرکت 499 میلیارد تومانی فولاد آلیاژی ایران بنا به پیشنهاد هیئت مدیره درصدد است با افزایش سرمایه 40 درصدی،699 میلیارد تومانی شود.

"فولاژ" درصورت موافقت سازمان بورس این تامین مالی را از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی  و سود انباشته جهت اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش به انجام می رساند.

بنابراین گزارش،شرکت بین المللی توسعه صنایع ومعادن غدیر با 34.2 درصد و موسسه صندوق حمایت وبازنشستگی کارکنان فولاد با20 درصد سهم،جزء سهامداران این شرکت بورسی محسوب می شوند.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com