توقف دو نماد و آخرین مهلت حق تقدم منفی/ بازگشت "ومعادن" و ۳ شرکت دیگر

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز  نماد دو شرکت همکاران سیستم و بوتان‌ به دلیل برگزاری مجمع سالانه سه شنبه جاری و تصویب صورت های مالی اسفند 96 بسته می شود. همچنین امروز آخرین مهلت خرید و فروش حق تقدم سرمایه‌گذاری‌ سپه‌ است که طی روزهای گذشته با کاهش قیمت به حدود 17 تومان رسیده است.

علاوه بر این در جریان معاملات روز جاری نماد شرکت های توسعه‌معادن‌وفلزات‌، پارس‌ الکتریک‌، پارس‌ مینو، کاغذسازی‌کاوه‌ بعد از اعلام رویداد های مهم به همراه حق تقدم توسعه‌ معادن‌ و فلزات‌، بدون محدودیت نوسان قیمت باز می شود.

براساس این گزارش، "ومعادن" 3.4 هزار میلیارد تومانی، پیش بینی سود 242 ریالی هر سهم سال مالی اسفند جاری با 34 درصد افزایش به 325 ریال رسانده و "غپینو هم اقدام به تعدیل منفی 29 درصدی سود هر سهم سال مالی اسفند 96 ( از 277 به 196 ریال) کرده است.

"لپارس " هم درباره مزایده ملک اسفندیار (متعلق به شرکت فرعی مهندسی و بازرگانی پارس) و ملک مطهری اعلام کرد در برابر فروش 24.2 میلیارد تومانی ملک اسفندیار با ارزش 2.7 میلیارد تومانی در دفاتر،ملک مطهری به فروش نرفت.

"چکاوه" هم با تعدیل منفی 94 درصدی درآمد هر سهم سال مالی اسفند گذشته ، زیان 83 ریالی هر سهم را به 161 ریال افزایش داده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com