خبر داغ نوبخت به بورس با جلسه امروز سران قوا و تایید کوچ نقدینگی به بازار سهام

سخنگوی دولت با اعلام خبری داغ به بورس و تایید کوچ نقدینگی به بازار سهام گفت: جلسه امروز شورای هماهنگی اقتصادی قوای سه‌گانه با موضوع حمایت از بازار سرمایه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بازار سرمایه از چهارشنبه گذشته به دلایلی چون اثر افزایش دلار در شرکت های صادرکننده و اعلام حمایت دولت از بورس و دعوت مردم به سرمایه گذاری در بازار سهام با رشد بیش از 10 هزار واحدی در 4 روز کاری روبرو شده که  امروز هم خبری داغ اعلام شد.

به این ترتیب، محمد باقر نوبخت با اشاره به دومین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی قوای سه‌گانه که امروز با حضور روسای قوا برگزار شد، گفت: باتوجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تاکید بر اقتصاد مقاومتی و شرایط تحریم، صبح امروز این جلسه با حضور روسای هر سه قوا در دفتر رئیس‌جمهور تشکیل شد .

وی با بیان اینکه این جلسات به صورت هفتگی ادامه خواهد داشت و تصمیمات اتخاذ شده امروز اطلاع رسانی می شود، ادامه داد: بحث امروز درباره چگونگی حمایت از بازارسرمایه و بورس بود. چرا که از هفته گذشته نقدینگی از بازارهای ارز و طلا، به بازار سرمایه حرکت کرده که اتفاق مثبتی است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com