شیرین دارو در کنفرانس اطلاع رسانی شفاف سازی کرد

نماد شرکت شیرین دارو، روز گذشته به دلیل نوسان قیمتی بیش از 60 درصد به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی متوقف شد. برهمین اساس این شرکت امروز با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مدیرعامل "دشیری" با بیان اینکه اتفاق جدیدی در فعالیت شرکت رخ نداده، گفت: افزایش قیمت محقق شده بر اساس افزایش تقاضای خرید سهامداران بر مبنای برآورده های آتی از سودآوری شرکت بوده است.

وی همچنین بیان کرده است: فعالیت شرکت شیرین دارو عمدتا بر پایه صادرات محصولات است، با توجه به اینکه این شرکت در لیست کالاهای اعلام شده که موظف به واریز ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما نیست، رویه مالی شرکت تغییر محسوسی نداشته است.

بررسی سابقه معاملاتی این نماد دارویی حاکی از تعدد توقف های کوتاه مدت طی روزهای اخیر به دلیل نوسان قیمتی است. "دشیری" که در ابتدای خرداد در محدوده قیمتی 1500 تومان قرار داشت ، درآخرین روز این ماه به قیمت 2هزارو 200 تومان رسید.

بررسی تغییر مالکیت "دشیری" نیز نشان می دهد با توجه به مالکیت کامل بازیگران حقیقی بر معاملات هفته های اخیر این سهم، در 2 روز معاملاتی پایانی بازیگران حقوقی در سمت فروش تحرک داشته اند. 

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com