با آغاز فرایند عرضه ۱۳۰ میلیون سهم: شغدیر" با ۱۷۰ تومان کشف قیمت شد/ کاهش سهمیه خرید دومین شرکت جدید

فرایند عرضه ۱۳۰ میلیون سهم پتروشیمی غدیر در فرابورس آغاز و هر سهم این شرکت ۱۷۰ تومان کشف قیمت شد تا دومین شرکت جدید سال هم رسما" وارد بازار سهام شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دقایقی پیش فرایند عرضه 130 میلیون سهم پتروشیمی غدیر در بازار اول معاملات فرابورس آغاز و هر سهم این شرکت 170 تومان کشف قیمت شد.

در این عرضه که از سوی تایپکو و کارگزاری صبا تامین انجام شد ، محدوده سفارش خرید هر سهم "شغدیر" بین 165 تا 170 تومان و با سهمیه هر کد 2600 سهم تعیین شده اما به دلیل تعداد زیاد متقاضیان خرید ، از قرار معلوم به هر کد حدود 887 سهم معادل  150 هزار تومان داده می شود .

این شرکت 130 میلیارد تومانی ، بعد از پرداخت الکترونیک سامان کیش، دومین شرکت تازه وارد بازار سهام در سال جاری و اولین شرکت جدیدی فرابورس است .

پتروشیمی غدیر اردیبهشت 94 بعد از برگزاری جلسه معارفه ، آماده عرضه اولیه بود اما این اتفاق به دلیل دستور رئیس سازمان بورس مبنی بر توقف عرضه های اولیه رخ نداد.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com