عرضه بلوک ۵۱ درصد گرانترین سهم سال گذشته برای دومین بار

بلوک ۵۱ درصدی گرانترین سهم سال گذشته بورس یعنی گلوکوزان برای دومین بار طی کمتر از یک ماه و بدون تغییر قیمت و شرایط عرضه می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مادر تخصصی صنایع غذایی سینا (وابسته به بنیاد مستضعفان ) برای دومین بار طی کمتر از یک ماه در نظر دارد 51.13 درصد از شرکت گلوکوزان که اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران از سال 1349 بوده را روانه میز فروش کند.

براساس این گزارش، بعد از بی نتیجه ماندن واگذاری این بلوک مدیریتی در 20 تیر ، مقرر شده 7 مرداد بیش از 102 میلیون و 268 هزار سهم "غگل" به قیمت پایه هر سهم 17 هزار و 228 ریال و به صورت 30 درصد نقد و مابقی اقساط از سوی کارگزاری بورس بهگزین عرضه شود.

شرکت گلوکوزان تا بهار سال گذشته با قیمت 4150 تومانی، گرانترین سهم بازار بود.

در این عرضه خریدار یا خریداران ملزم به ارایه تعهدهای کتبی رعایت الزامات مربوط به تداوم شرایط پذیرش و پایبندی به حداقل الزامات سهام شناور آزاد بازار دوم بورس، برنامه کسب و کار واقع بینانه در خصوص فعالیت های آینده شرکت بعد از تحصیل، خرید سهام از سهامداران جزء فعلی حداقل به مدت 3 ماه به همراه تعهد کتبی مربوطه و تضمین کارگزار ، عدم خروج از سهم کنترلی به مدت 2 سال از زمان تحصیل سهام شده اند.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com