رییس سازمان بورس اعلام کرد: امیدوار به رونق بازارسهام و سودآوری شرکتها و مهمترین هدف فاینکس ۲۰۱۸

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه که امروز در نمایشگاه بین المللی با اظهار امیدواری به رونق بازار سرمایه  و افزایش سودآوری شرکت ها در سال جاری گفت: این نمایشگاه با هدف برقراری ارتباط بین فعالان بازار سرمایه ،نهادهای بین المللی،افراد علاقه مندبه حضور در بازار سرمایه وفعالان برگزار می شود.

وی مهمترین هدف برگزاری فاینکس ۲۰۱۸ را ارتقا فرهنگ سازی و سواد مالی کشور اعلام کرد و گفت : خوشبختانه حضور بانک ها و بیمه ها و همچنین تعداد شرکت های حاضر پررنگ بوده و رشد مطلوبی داشته است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بیش از ۳۹۰ شرکت در این نمایشگاه حضور دارند، افزود: کارگاه های آموزشی نیز توسط شرکت های بین المللی برگزار می شود و فعالان می توانند از آن استفاده کرده و مدرک دریافت کنند.

محمدی با اشاره به  تحولات بازار سرمایه در سال ۹۶ گفت: در سال گذشته تعداد نمادهای متوقف از ۷۰ به حدود ۱۰ الی ۱۵ رسید و کاهش تعداد توقف ها را کماکان در دستور کار داریم.

وی ادامه داد: در سال جاری حجم مبنا و حد نوسان بازنگری خواهد شد و به جای آن دامنه نوسان پویا به کار گرفته خواهد شد. همچنین امیدواریم در سودآوری شرکت ها از طریق کاهش تامین مالی و کاهش نرخ انتشار اوراق کمک کنیم.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com